Upadłość konsumencka

Wychodząc naprzeciw dłużnikom – osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej, utworzyliśmy blog o tematyce upadłości konsumenckiej, który w sposób przejrzysty pozwoli Państwu na zrozumienie instytucji upadłości konsumenckiej oraz sytuacji finansowo-prawnej dłużnika po merytorycznym zakończeniu postępowania.

Niniejszy blog przeznaczony jest głównie dla osób, które nie z własnej winy popadły w problemy finansowe i nie są w stanie się z nimi uporać, jak również dla wierzycieli, którzy chcąc odzyskać swoje wierzytelności muszą dokonać zgłoszenia wierzytelności.

Jeśli więc posiadasz zadłużenie niemożliwe do spłaty, bądź jesteś wierzycielem dłużnika zachęcamy Cię do śledzenia naszego bloga, zadawania pytań oraz dodawania komentarzy pod poszczególnymi wpisami.

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z Kancelarią Prawną AGMA, która specjalizuje się w pomocy dłużnikom poprzez ich oddłużanie.

Kancelaria Prawna AGMA
tel. 48 788 832 503
tel. 12 4234840
e-mail: agmakancelaria@gmail.com

Upadłość konsumencka, a upadłość przedsiębiorcy

Ze względu na aktualność problemu chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na różnice pomiędzy upadłością konsumencką, a upadłością przedsiębiorcy. W obu przypadkach przed rozpoczęciem postępowania upadłościowego zawsze warto zasięgnąć porady profesjonalisty w myśl zasady nieznajomość prawa szkodzi. Różnice w upadłości konsumenckiej i […]

Upadłość konsumencka a wysokość zadłużenia i liczba wierzycieli

W dzisiejszym tekście, pozostawiając na razie na boku kwestie jurysdykcyjne, poruszymy praktyczny temat przeprowadzenia postępowania upadłościowego w kontekście dużej ilości wierzycieli i wielotysięcznego zadłużenia. Liczba ma znaczenie? Oczywiście, dla prawnego ujęcia upadłości konsumenckiej nie ma żadnej różnicy, czy wnioskujący dłużnik […]